Perlei - Portal Kobiet Szczęśliwych.
 
 
 
Dział: coś dla ducha | kino
rozmiar czcionki:  A A A

"Sekretne życie Waltera Mitty" i "Wykapany ojciec" czyli co w kinie piszczy.

2014-02-03 00:00:00
Dwa filmy które chcę w najbliższym czasie obejrzeć  to: pierwszy, który jest już w kinach: „Sekretne życie Waltera Mitty” z gatunku: dramat, komedia, fantasy z Benem Stillerem w roli głównej i „Wykapany ojciec” (wchodzi do kin 7 lutego) komediodramat, w którym występują: Vince Vaughn i Cobie Smulders (Robin Scherbatsky z serialu „Jak poznałem waszą matkę.”).

„Sekretne życie Waltera Mitty” zdaje się być filmem ku pokrzepieniu serc. To coś dla osób, które wykonują pracę, której nie lubią, nie mają na nic czasu i marzą, że gdzieś, kiedyś będą żyły inaczej, ale brak im odwagi na realizację marzeń. Zachęcające sformułowania, występujące w zwiastunie pierwszego filmu: „w życiu liczy się odwaga i podróże w nieznane” i „przestań marzyć, zacznij żyć”. Mam nadzieję, że film choć trochę podpowiada jak dokonać zmian, aby zacząć żyć w zgodzie ze sobą.
Drugi film, to mam nadzieję - jak wynika z opisu dystrybutora: "Dave Woźniak 20 lat temu zarabiał jako dawca banku nasienia. Nie rozważał konsekwencji, liczyła się forsa. Dziś Dave niewiele się zmienił – jest beztroskim, sympatycznym i niezbyt odpowiedzialnym facetem, zupełnie nie przygotowanym na wiadomość, że jest ojcem 533 dorosłych już dzieci, z których 142 złożyło pozew o ujawnienie tożsamości ojca..." - relaksująca komedia.


Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych     Poleć artykuł znajomemu Poleć znajomemu     Dodaj swój komentarz Dodaj komentarz     Drukuj artykuł Drukuj
 

Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł

E-mail adresata
 
 
"Sekretne życie Waltera Mitty" i "Wykapany ojciec" czyli co w kinie piszczy.
"Sekretne życie Waltera Mitty" i "Wykapany ojciec" czyli co w kinie piszczy - na co wybieram się do kina w najbliższym czasie.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
 
Autor
 
 
Wasze komentarze
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.
Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, redakcja może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.
Kolejne artykuły
Współpraca   Kontakt   Reklama
Copyright © 2019 Perlei. Wszelkie prawa zastrzeżone.
L77Strony internetowe