Perlei - Portal Kobiet Szczęśliwych.
 
 
 
Dział: video
rozmiar czcionki:  A A A

Królewny Śnieżki dwie

2012-01-28 22:00:00
W tym roku będziemy mogły zobaczyć, aż dwie filmowe adaptacje tej najpopularniejszej baśni braci Grimm.

W pierwszej (która w kinach już w marcu), w rolę Złej Królowej wcieliła się JULIA ROBERTS, a w rolę Śnieżki córka Phila Collinsa - LILY COLLINS. Film zapowiadany jest jako opowieść bardzo nowoczesna, pełna humoru i akcji.

Drugi film to Królewna Śnieżka i Łowca (polska premiera 1 czerwca 2012). CHARLIZE THERON jako Zła Królowa oraz znana ze "Zmierzchu" KRISTEN STEWART - jako Śnieżka.

Dawno, dawno temu, w odległej krainie żyła zła królowa, która poleciła swemu myśliwemu zgładzić jedyną niewiastę piękniejszą od niej samej. Nie spodziewała się jednak, że podwładny sprzeciwi się jej rozkazom i zamiast zabić Królewnę Śnieżkę… nauczy ją sztuki wojny.Choć w obu przypadkach jest to ekranizacja baśni, to nie są to jednak filmy dla dzieci, szczególnie ten drugi.
Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych     Poleć artykuł znajomemu Poleć znajomemu     Dodaj swój komentarz Dodaj komentarz     Drukuj artykuł Drukuj
 

Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł

E-mail adresata
 
 
Królewny Śnieżki dwie
W tym roku będziemy mogły zobaczyć, aż dwie filmowe adaptacje tej jednej, z najpopularniejszych baśni braci Grimm.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
 
Autor
 
 
Wasze komentarze
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.
Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, redakcja może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.
Współpraca   Kontakt   Reklama
Copyright © 2024 Perlei. Wszelkie prawa zastrzeżone.
L77Strony internetowe