Perlei - Portal Kobiet Szczęśliwych.
 
 
 
Dział: video
rozmiar czcionki:  A A A

Baba za kierownicą

2011-05-15 17:00:00
Statystycznie kobiety powodują mniej wypadków niż mężczyźni.
Jeżdżą wolniej, spokojniej i są bardziej ostrożne.
Kto więc i na jakiej podstawie wymyślił to nieładne powiedzenie: "BABA ZA KIEROWNICĄ!" ? Może ktoś kto obejrzał poniższy film ... Niestety potwierdza on stereotyp "baby za kółkiem".

Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych     Poleć artykuł znajomemu Poleć znajomemu     Dodaj swój komentarz Dodaj komentarz     Drukuj artykuł Drukuj
 

Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł

E-mail adresata
 
 
Baba za kierownicą
Statystycznie kobiety powodują mniej wypadków niż mężczyźni. Jeżdżą wolniej, spokojniej i są bardziej ostrożne. Kto więc i na jakiej podstawie wymyślił to nieładne powiedzenie: BABA ZA KIEROWNICĄ! ?
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
 
Autor
 
 
Wasze komentarze
Od takich filmików na youtube można dostać oczopląsu ;). Rzeczywiście kobiety mają czasem problem z takimi sprawami (a już w szczególności z parkowaniem), ale tak ogólnie to wcale nie są złymi kierowcami i wkurzają mnie te stereotypy...
Kaś 2011-09-02 17:58:26
Śmiech to zdrowie. A więc, na zdrowie!
Anonim 2011-05-24 15:54:01

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, redakcja może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.
Współpraca   Kontakt   Reklama
Copyright © 2019 Perlei. Wszelkie prawa zastrzeżone.
L77Strony internetowe