Perlei - Portal Kobiet Szczęśliwych.
 
 
 
rozmiar czcionki:  A A A

Mikołajkowy konkurs. Terminarz 2014. Paryski szyk - do wygrania.

2013-12-06 20:00:00
Pewnie zima zaskoczyła drogowców i dzisiaj nie do wszystkich dotarł Mikołaj z podarkiem. Na pocieszenie mam dla takich osób, konkurs w którym do wygrania są 3 egzemplarze: "Paryski Szyk. Terminarz 2014".Ten kalendarz swoim wnętrzem bardzo przypomina "Paryski szyk. Podręcznik Stylu", o którym już pisałam i o którym jeszcze nie raz wspomnę.Przy każdym tygodniu zamieszona jest w nim porada (dodatkowo opatrzona jakąś fajną ilustracją)  związana z najnowszymi trendami mody, stylu i urody.


Jak np.:

Terminarz jest niewielki: 11 cm x 18,5 cm. Idealnie pasuje do każdej damskiej torebki.

Elegancki, praktyczny i kobiecy kalendarz, z którego można czerpać pomysły każdego dnia.Aby wygrać jeden z trzech egzemplarzy: przyślij na maila redakcja@perlei.pl swoje MOTTO ŻYCIOWE

Na maile czekamy do 15 grudnia 2013 r. do godziny  12.00.

"Paryski szyk. Podręcznik Stylu"

Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych     Poleć artykuł znajomemu Poleć znajomemu     Dodaj swój komentarz Dodaj komentarz     Drukuj artykuł Drukuj
 

Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł

E-mail adresata
 
 
Mikołajkowy konkurs. Terminarz 2014. Paryski szyk - do wygrania.
Dla osób do których nie dotarł Mikołaj z podarkiem mam na pocieszenie konkurs, w którym do wygrania 3 egzemplarze: "Paryski Szyk. Terminarz 2014".
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
 
Autor
 
 
Wasze komentarze
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.
Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, redakcja może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.
Współpraca   Kontakt   Reklama
Copyright © 2021 Perlei. Wszelkie prawa zastrzeżone.
L77Strony internetowe