Perlei - Portal Kobiet Szczęśliwych.
 
 
 
rozmiar czcionki:  A A A

Women’s Run. Wspólne bieganie dla kobiet w Warszawie.

2012-05-18 00:00:00
CO: wspólne bieganie

GDZIE: Wola,Mokotów,Ursynów-Warszawa. 
Więcej informacji: www.womensrun.pl

KIEDY: zazwyczaj w soboty od 10-tej

Oj, jak ja dobrze wiem jak trudno się zebrać, aby wziąć się za siebie i zacząć uprawiać regulanie sport. Zawsze znajdzie się tysiąc powodów, aby nie zapisać się na siłownię, areobik czy chodzić choćby regularnie na spacer. Od czasu do czasu pójdę na basen, ale żeby regularnie biegać...? Brak mi było motywacji, aż do momentu, w którym dowiedziałam się o akcji Women’s Run.

Akcja ma na celu stworzenie kobietom miejsca do wspólnych biegowych spotkań, zarażanie ich pozytywną energią i sportową pasją. Program przeznaczony jest zarówno do już biegających dziewczyn, jak i tych, które do tej pory nie miały styczności z tym sportem.
Zajęcia będą prowadzić biegowi eksperci, w tym m.in. Dariusz Wieczorek, dwukrotny brązowy medalista Mistrzostw Polski w maratonie, obecnie trener narodowej kadry pięcioboistek.
Treningi odbywają się zazwyczaj w soboty od godz. 10-tej.
W tym roku program ruszy w kolejnych dzielnicach Warszawy. Oprócz Woli, będzie można trenować m.in. na Mokotowie i Ursynowie.
Spotkania w poszczególnych dzielnicach będą się odbywały cyklicznie, w ustalonych dniach i godzinach.
Uczestniczki wszystkich spotkań otrzymają upominki, w tym m.in. techniczne koszulki adidas.

Osoby zainteresowane dołączeniem do programu, proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia na adres: womensrun@womensrun.pl

Więcej informacji na stronie: www.womensrun.pl
Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych     Poleć artykuł znajomemu Poleć znajomemu     Dodaj swój komentarz Dodaj komentarz     Drukuj artykuł Drukuj
 

Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł

E-mail adresata
 
 
Women’s Run. Wspólne bieganie dla kobiet w Warszawie.
Jak mówi stare przysłowie: "sport to zdrowie". Bieganie to najszybszy sposób na rzucenie do wakacji kilku zbędnych kilogramów. Adidas zaprasza wszystkie dziewczyny na wyjątkowe treningi biegowe w ramach akcji Women’s Run. Uprawiając sport w grupie, znacznie łatwiej jest się zmobilizować.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
 
Autor
 
 
Wasze komentarze
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.
Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, redakcja może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.
Współpraca   Kontakt   Reklama
Copyright © 2024 Perlei. Wszelkie prawa zastrzeżone.
L77Strony internetowe