Perlei - Portal Kobiet Szczęśliwych.
 
 
 
Dział: związek
rozmiar czcionki:  A A A

Czy jemu zależy?

2010-07-20 00:00:00
           Są kobiety, które już po jednym spotkaniach wiedzą, czy mężczyźnie zależy na związku tak samo jak im, czy nie. Są również i takie, które potrzebują znacznie więcej czasu i wskazówek by rozszyfrować faceta – pomyłkę. Warto, więc się nie oszukiwać i dostrzegać sygnały, jakie wysyła „potencjalny” kandydat na partnera.
Szkoda czasu i życiowej energii na kogoś, kto zupełnie na to nie zasługuje. Bardzo często kobiety w pewnym sensie oszukują się wierząc, że z czasem coś się zmieni i jemu zacznie zależeć. Niestety, jeśli nie zależy mu w pierwszych tygodniach znajomość nie ma się, co łudzić, że będzie mu zależało później, dlatego tak ważna jest kobieca szczerość przed samą sobą. Nie od dziś wiadomo, że gdy mężczyźnie zależy na kobiecie ten stara się zdobyć jej względy. Co kryje się za słowem „stara się”? Dosłownie wszystko: pisze, dzwoni, przypomina się, planuje wspólne wyjście, zaskoczy kwiatem, jednym zdaniem: jest obecny. Jeśli tego nie robi… no cóż i w tym momencie czas na szczerość wobec samej siebie. Czas zrozumieć, że jeśli nie zabiega to, nie dlatego, że nie ma czasu, zwyczajnie nie chce tego robić. Jeśli kobieta słyszy non stop, że nie ma on czasu warto przypomnieć sobie (pewnie nie jedną) sytuację, w której mówiło się „dziś nie mam czasu, ma nawał pracy” itd., zazwyczaj do osób, z którymi nie miało się ochoty spotykać. Jeśli kobieta podoba się mężczyźnie i chce ja zdobyć, jest w stanie zrobić naprawdę wszystko by z nią być. Bardzo istotne jest by nie tłumaczyć faceta, zwłaszcza, jeśli jej zależy, a on nie odwzajemnia tych uczuć. Nie ma sensu tłumaczyć go, że jest nieśmiały, że nie dzwoni, bo może miał wypadek, albo zgubił numer. Nie oszukujmy się w dobie Internetu, telefonów komórkowych takie tłumaczenie jest zwyczajnie śmieszne. Nie warto wierzyć również w teksty typu, że on boi się bliskości, że boi się zaangażować. W obecnych czasach prawie każdy jest po przejściach, oczywiście można dać sobie kilka tygodni czasu, na to by zdecydować, co dalej, ale użalanie się nad sobą, że on boi się kolejnego cierpienia, bo został zraniony, powinno dać kobiecie do myślenia. Jak mówi przysłowie, „kto nie ryzykuje, ten nie zyskuje”, a jeśli mówi, że nie chce się angażować w poważny związek oznacza to, że nie chce się angażować w poważny związek z Toba. Wiele mądrych kobiet uważa, że nie powinno się wybaczać zdrady, jeśli facet sypia z inną kobietą, znowu czas zrozumieć, ze nie ma się do oszukiwać, że to tylko raz, że przypadkiem. Pierwsza podstawowa sprawa, seks z inną nie zdradza się przypadkiem, to nie jest szturchniecie w autobusie, to dotyk, pocałunki i intymność wykonana świadomie. Jeśli kocha się takiego drania, czas pokochać samą siebie i zacząć się szanować, bo jeśli sama się nie poszanuje nikt tego jej nie okaże. Mężczyźni uwielbiają kobiety znające swoją wartość, na swój sposób pewne siebie, ale zarazem zmysłowe i delikatne. Gwarancją udanego związku jest przede wszystkim szacunek do siebie i szczerość wobec siebie. Coś się nie podoba w zachowaniu partnera? Trzeba o tym mu powiedzieć, bo oni są prości. Nie ma gwarancji, że wspaniała kobieta nie natknie się na faceta – pomyłkę, gwarancją jest jednak, że nie będzie traciła na niego czasu, jeśli kieruje się własnym dobrem i wiarą w swoja wartość.
Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych     Poleć artykuł znajomemu Poleć znajomemu     Dodaj swój komentarz Dodaj komentarz     Drukuj artykuł Drukuj
 

Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł

E-mail adresata
 
 
Czy jemu zależy?
Są kobiety, które już po jednym spotkaniach wiedzą, czy mężczyźnie zależy na związku tak samo jak im, czy nie. Są również i takie, które potrzebują znacznie więcej czasu i wskazówek by rozszyfrować faceta – pomyłkę. Warto, więc się nie oszukiwać i dostrzegać sygnały, jakie wysyła „potencjalny” kandydat na partnera.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
 
Autor
 
 
Wasze komentarze
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.
Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, redakcja może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.
Współpraca   Kontakt   Reklama
Copyright © 2018 Perlei. Wszelkie prawa zastrzeżone.
L77Strony internetowe