Perlei - Portal Kobiet Szczęśliwych.
 
 
 
Dział: życie | ciąża
rozmiar czcionki:  A A A

Szczęśliwa Mama Szczęśliwe Dziecko

2013-06-17 13:00:00
CO: spotkanie dla przyszłych rodziców

GDZIE: CH Wola Park ul. Górczewska 124, Warszawa

KIEDY: 22 i 23 czerwca 2013r., w godzinach 10-17


Polecamy spotkanie
„Szczęśliwa mama szczęśliwe dziecko” organizowane już po raz ósmy przez Fundację "Szczęśliwe Macierzyństwo" Odety Moro-Figruskiej.

Podczas spotkania na terenie centrum handlowego będzie m.in. można wykonać bezpłatne badania w dwóch gabinetach USG i USG 4D.
Na pytania przyszłych i obecnych rodziców odpowiedzą eksperci ze szkoły rodzenia oraz doule, a także położna, pielęgniarka rodzinna, konsultant laktacyjny, fizjoterapeuta, dietetyk, psycholog. Odwiedzający centrum będą mogli również dowiedzieć się jak budować więzi z maleństwami podczas codziennych rytuałów, jak właściwie kąpać i bezpiecznie masować niemowlęta. Dodatkowo rodzice będą mieli okazję przećwiczyć teorię w praktyce, w ich ręce zostaną oddane fantomy. Chętni będą mogli także zapoznać się z technikami wiązania chust, w których można nosić maluchy. Dla tych, którzy będą chcieli uwiecznić szczęśliwe chwile rodzicielstwa zostaną zorganizowane sesje zdjęciowe.
Zapraszamy w imieniu organizatorów.
Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych     Poleć artykuł znajomemu Poleć znajomemu     Dodaj swój komentarz Dodaj komentarz     Drukuj artykuł Drukuj
 

Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł

E-mail adresata
 
 
Szczęśliwa Mama Szczęśliwe Dziecko
Przydatne spotkanie dla przyszłych mam. 22-23 czerwca w godzinach 10-17 klientki CH Wola Park w Warszawie, będą mogły wziąć udział w bezpłatnych badaniach i konsultacjach specjalistów.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
 
Autor
 
 
Wasze komentarze
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.
Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, redakcja może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.
Współpraca   Kontakt   Reklama
Copyright © 2019 Perlei. Wszelkie prawa zastrzeżone.
L77Strony internetowe